skip to Main Content

Pro pořádání firemních akcí je možné rezervovat prostory restaurace včetně bowlingových drah s kapacitou míst pro 250 hostů případně část restaurace – prostory u projekčního plátna. Z venkovních aktivit možnost zajištění uspořádání sportovních disciplín.

Pro hosty také zajišťujeme grilování pod širým nebem. Veškeré základní gastronomické informace ohledně stálého jídelního lístku, případně cen nápojů se můžete dozvědět na našich stránkách včetně našich dalších aktivit, které se zde konají.

Gastronomickou nabídku pro větší počet hostů zpravidla řešíme formou rautové nabídky a nápoje jsou obvykle řešeny limitem jak ceny tak sortimentu (např. pivo, víno nealko) do předem stanovené výše.

U rautových nabídek máme zpracováno několik rautových návrhů, které je samozřejmě možné upravit, případně předložit návrh dle požadavků zákazníka.

Restaurace s bowlingem je vybavena audio/video okruhem se čtyřmi TV monitory, plazmovou velkoplošnou obrazovkou a projekčním plátnem 2,5 x 1,5 m. Na plátno je možná jak TV/Video, tak datová projekce. K dispozici je i bezdrátový mikrofon.
Náš areál dále nabízí Squash od 190,- Kč/hod., posilovnu a skupinové lekce

Toto jsou základní informace o našem SB CENTRU. V případě jakéhokoliv dotazu jsme Vám k dispozici na naší e-mail adrese info@sbcentrum.cz , nebo osobním kontaktem k dispozici.

Objednávky firemních akcí

Patricie Kapicová
+420 775 575 685
info@sbcentrum.cz

Back To Top